Uus-Lõuna-Wales

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Uus-Lõuna-Wales kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Uus-Lõuna-Walesis

Uus-Lõuna-Wales on Austraalia kaguosa osariik, mida iseloomustavad rannikulinnad ja rahvuspargid. Pealinnas Sydneys asuvad rahva ikoonilised hooned, nagu Sydney ooperimaja ja Sadamasild.

Uus-Lõuna-Wales asub kaguosas, piirneb lõunas Victoriaga, põhjas Queenslandiga, läänes Lõuna-Austraaliaga. Siia kuulub ka Vaikse ookeani lõunaosas asuv Lord Howe saar. Territooriumil on kaks enklaavi: Austraalia pealinna territoorium ja Jervise lahe territoorium.

Kui soovite kolida Austraaliasse ja soovite osta Uus-Lõuna-Walesis müüdavat kinnisvara, peate teadma mõnda kinnisvaraturu uudist.

Uus-Lõuna-Walesi piirkonna kinnisvaraturg on tugevam kui Sydney, kuid ole ettevaatlik, sest sellel on rohkem lõkse.

Uus-Lõuna-Walesi piirkondlikud väärtused kasvasid eelmisel majandusaastal 3,2%, Sydney metroo aga langes 4,5%.

2018. aasta esimeses kvartalis oli Sydney edasimüügikahjumite osakaal 2,4%. Botany Bay, Hunters Hill, Mosman ja Willoughby ei müünud ​​kahjumiga edasi, samas kui Burwood, Canterbury ja Hurstville olid kõige suurema kahjumiga.

Uus-Lõuna-Walesi piirkondlikel turgudel oli kahjumlik edasimüük 4,2%. Sellest tulenevalt oli isegi piirkondliku hinnatõusu perioodidel selle kahjum Sydneyga võrreldes peaaegu kahekordne.

 

Peamine demograafiline kontekst jääb muutumatuks ning Austraalia Statistikabüroo uusimad rahvastikunäitajad näitavad umbes kahte kolmandikku ehk 15,8 miljonit kõigist 24,6 miljonist austraallasest, kes elavad Sydneys, Melbourne'is, Brisbane'is, Perthis ja Adelaides.

See inimeste kontsentratsioon on viinud sellele, et Austraalia varandus sõltus suuresti käputäiest kapitalist.

Müügiandmete analüüsist selgus, et linna populaarseimate piirkondade majaomanikud on viimase poole aasta jooksul oma kodu edasimüügist teeninud keskmist kasumit kuni 875 000 dollarit.

See juhtus siis, kui Sydney kodude keskmine hind langes eelmisel aastal 6%.

Uus-Lõuna-Walesi võluv osariik uhke suure hulga elavate linnade ja suuremate piirkondlike keskustega, kus asuvad mitmekesised ja jõudsalt arenevad tööstusharud. Peale osariigi pealinna Sydney kosmopoliitsete piiride leiate suuremad rannikulinnad Newcastle ja Wollongong ning paljud muud huvitavad piirkondlikud keskused, kus otsitakse Uus-Lõuna-Walesis müügiks mõeldud kinnisvara.

 

Üks maailma suurlinnadest on Sydney 5,1 miljoni inimese rikas ja mitmekultuuriline kodu. Kõrge elukvaliteedi poolest kuulus Sydney on Austraalia juhtiv finants- ja kaubanduskeskus ning juhib riiki paljudes tööstusharudes, sealhulgas digitaalne majandus, tootmine, professionaalsed teenused, teadusuuringud, haridus ja turism.

Parimad kohad, kus elatakse ja otsitakse kinnisvara müügiks Uus-Lõuna-Walesis, on Sydney, Newcastle ja Wollongong.

Sydney keskne äripiirkond asub südalinnas, ikoonilise Sydney ooperimaja ja Sadamasilla kõrval. Teised suuremad kaubanduskeskused on hajutatud kogu linnas, sealhulgas Põhja-Sydney ja Macquarie Park põhjas, Parramatta läänes ning tööstuskeskused linnas ja selle lõunaosas.

Newcastle on suur piirkondlik linn, mis asub vaid kahe tunni autosõidu kaugusel Sydneyst põhja pool, Hunter Valley veinipiirkonna südames.

Kuna Newcastle on üks maailma suurimaid sadamaid, siis õitseb kohalik majandus ning selle tööstus- ja tootmisvarad on laienenud ka muudele sektoritele, nagu põllumajandus, haridus ja tervishoid.

Varem valiti see maailma 10 parima linna hulka. Newcastleil on uhke tugev mereäärne kultuur, tärkav kunstimaastik, sõbralikud inimesed ja pingevaba eluviis.

Kui soovite osta ranna lähedal müüdavat kinnisvara, on Wollongong jõudsalt arenev rannalinn, kus elab umbes 204 0004 elanikku, Sydneyst vaid 90-minutilise autosõidu kaugusel.

Wollongongi peetakse Austraalia üheks juhtivaks tööstus- ja tootmiskeskuseks.

Uus-Lõuna-Walesi maalilisel lõunarannikul asuvat Wollongongi ümbritsevad põlised rannad ja rahvuspargid.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 3033

Müük Maja, Uus-Lõuna-Wales, Sydney, Sidney, .

780,174.39EUR
Müük
Maja

354 m²
Uus maja. Kunagi elanud! Kõik pakkumised SUBMITTED.DALKEITH QUALITY Suurepärases asukohas. Uimastamine on ainus sõna, mis teeb õigust kodus sellise la...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB